Haber Detayı
05 Aralık 2021 - Pazar 13:07
 
Babacan: Erzurum’u her yönüyle tanıtan bir organizasyon
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, ERKON tarafından düzenlenen ve Maltepe Sahil Etkinlik alanında devam eden ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’ etkinliğine katıldı.
SİYASET Haberi
Babacan: Erzurum’u her yönüyle tanıtan bir organizasyon

ERKON Genel Başkanı Mustafa Macit ve yönetimi tarafından karşılanan Babacan, tüm stantları tek tek ziyaret ederek, Erzurumlularla sohbet etti. Babacan’a cağ kebabı, kadayıf dolması başta olmak üzere çeşitli yöresel ürünler ikram edildi. Babacan ayrıca Oltu taşı tespihi standında üretim aşamaları hakkında bilgilendirildi. 

Babacan: Erzurum’u tüm yönüyle tanıtan bir organizasyon olmuş

ERKON tarafından düzenlenen etkinliği çok beğendiğini belirten DEVA Lideri Babacan şunları dile getirdi: “Erzurum Konfederasyonu’nun düzenlemiş olduğu etkinliği ilk defa ziyaret ediyorum. Değerli başkan nezdinde bu etkinliğe emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş. Erzurum’u her yönüyle; kültürüyle, ürünleriyle, el sanatıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla tanıtan, Erzurum’u öne çıkaran güzel bir etkinlik olmuş. İstanbul Türkiye’nin en büyük ili. İstanbul’da yaşayan çok sayıda Erzurumlu var. Yılda bir defa da olsa İstanbul’daki Erzurumluların buluşması, kaynaşması kendi kültürlerini hem yaşaması hem de yaşatması çok güzel. Değerli başkan nezdinde tüm konfederasyon yönetimini tebrik ediyorum. Etkinliğe destek veren ve stant açan tüm esnafımıza, üreticilerimize ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Babacan, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve stant görevlileriyle fotoğraf çekildikten sonra alandan ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Babacan:, Erzurum’u, her, yönüyle, tanıtan, bir, organizasyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı