Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 14:55
 
DORUK RİSK
Doruk Risk Yönetimi ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.; 2016 yılında İstanbul – Küçükçekmece’de kurulmuştur. Şirketimizin kuruluş amacı İş Sağlığı ve Güvenliği alanında OSGB, Eğitim ve Ölçüm-Kontrol konularında hizmet vermektir.
EKONOMİ Haberi
DORUK RİSK

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ nca aynı yıl yetkilendirilmiş olup faaliyete başlamıştır. OSGB faaliyetlerinde hizmet verilen işletmelerde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili Yönetmelikler kapsamında çalışmalar yürütülmektedir.

 

Doruk Eğitim; genel ve sektörelbazdaeğitimler ile mesleki yeterlilik eğitimleri konusunda hizmet vermektedir.Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ile bildirilen zorunlu eğitim konularının yanında, mesleki anlamda çalışanların karşılaşabileceği riskler belirlenerek, özel eğitim konularını da içeren eğitim programları uygulanmaktadır.

 

Doruk Ölçüm-Kontrol; yetkilendirilmiş laboratuvarlarla çalışmaktadır. Güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla çalışma ortamındaki kişisel maruziyetlere veya çalışma ortamına yönelik fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkenlere yönelik ölçüm, test, analiz ve değerlendirme hizmetlerinin alınması ve gerekli tedbirlerin uygulanması sağlanmaktadır.

 

Deneyimli ve uzman kadrosu ilefaaliyetlerini sürdüren Doruk RİSK; özel yetki gerektiren hizmetlerle ilgili çözüm ortaklarıyla iş birliği içinde çalışarak çözüm üretmektedir.

 

Adres

: Kartaltepe Mahallesi 1.Kartal Sokak No:10B-2

  Küçükçekmece / İstanbul

Telefon

: 0212 541 8585 (pbx)

Faks

: 0212 541 8587

E-Posta

: bilgi@dorukrisk.com

Şube

Adres

: Mezopotamya Mah. 307. Sok. Tekya 3 Sitesi C/C Blok No:10/A

  Kayapınar / Diyarbakır

Telefon

: 0412 257 64 84

E-Posta

: bilgi@dorukrisk.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: DORUK, RİSK,
Yorumlar
Haber Yazılımı