Haber Detayı
03 Aralık 2021 - Cuma 20:04
 
Erzurum milletvekilleri ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’nde
Erzurum milletvekilleri Selami Altınok, Naci Cinisli ve 26. Dönem Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’nin açılış programına katıldı. Milletvekilleri, açılış töreni sonrası tüm stantları tek tek ziyaret ederek hemşerileriyle hasbihal etti.
SİYASET Haberi
Erzurum milletvekilleri ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’nde

İstanbul Maltepe’de Erzurum Konfederasyonu (ERKON) tarafından düzenlenen, ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’nin açılış töreni protokol üyelerinin de geniş katılımıyla yapıldı. Açılış törenine; Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, İyi Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli ve 26. Dönem Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı da katıldı. 

Milletvekilleri tüm stantları tek tek ziyaret ederek, dernek yöneticileri, stant görevlileri ve hemşerileriyle hasbihal etti. İstanbul’daki Erzurumlu vatandaşların ilgi gösterdiği milletvekilleri, birlik ve beraberliğin önemini vurguladılar.   

5 Aralık’a kadar devam edecek

2 Aralık Perşembe başlayan ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’ 5 Aralık Pazar akşamına kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek. Ayrıca etkinlikler kapsamında Erzurumlu sanatçılar da sahne alarak vatandaşları doyasıya eğlendiriyor.

Kaynak: Editör: Onurhan Kara
Etiketler: Erzurum, milletvekilleri, ‘Kadim, Şehir, Erzurum, Tanıtım, Günleri’nde,
Yorumlar
Haber Yazılımı