Haber Detayı
13 Nisan 2022 - Çarşamba 15:23
 
Maltepe'de Erzurumlular iftarda buluştu
Maltepe Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı yöneticileri, dernek üyeleri ve Erzurumlular iftar programında bir araya geldi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Maltepe'de Erzurumlular iftarda buluştu

Maltepe Belediye’sine ait Mataş Maltepe Sağlık Turizm Eğitim Otopark Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MATAŞ MALTEPE) Seyirtepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına katılım bir hayli fazla oldu.

Programda siyasiler ve bürokratlar da yerini aldı. Programda konuşan  Erzurumlular Vakfı Genel Sekreteri Hasan Koç, Erzurumluların siyasette ve bürokraside daha güçlü olması gerektiğini söyleyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

GENİŞ KATILIM

Erzurumluların iftarına Maltepe Belediye Başkanı Yahya Han, Maltepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Murat Zeynel Ceylan,Ülkem Partisi Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Koç  ,Maltepe Zümrütevler Mahalle Muhtarı Serkan Aslan,Girne Gençlik Spor Kulübü Başkanı Uğur Canayakın,Yalı Spor Kulübü Başkanı Erdi Akşen,Maltepespor Genel Sekreteri Tayfun Köselerden,Türk Halk Müziği Sanatçısı Burhan Topal,KAS-DER Kurucu Başkanı Kazım Özkan,Osmanlı Mehteran Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Yusuf Tosun,Maltepe İbrahim Kaya Musiki Derneği Başkanı İbrahhim Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı üyeleri ve aileleri,Maltepeli Erzurumlular katılım sağladı.

HASAN KOÇ  BİRLİK VE BERABERLİĞE VURGU YAPTI

İftar programında  konuşan Maltepe Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Genel Sekreteri Hasan Koç,   herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı olarak; düzenlemiş olduğumuz iftar programına değerli hemşehrilerimiz ve dostlarımızın büyük bir katılımıyla Maltepe Belediyesi Sosyal Tesisleri Seyirtepesi Restaurant'da gerçekleştiriyoruz.
Sosyal dayanışmanın en güzel örneğini yaşadığımız bu mübarek ayda; değerli vakitlerini ayırıp soframıza iştirak eden, soframızı bizimle paylaşan, hemşehrilerimize ve tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunarım. dedi
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe'de, Erzurumlular, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı