Haber Detayı
30 Ağustos 2021 - Pazartesi 11:06
 
Muammer Dilli Başkanlığında Erzurumsporlular Derneği İlk Toplantısını Yaptı
Geçtiğimiz günlerde Erzurumsporlular derneği olağan genel kurulunda yönetim kurulu başkanlığına seçilen Muammer Dilli ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yaptı.
SİVİL TOPLUM Haberi
Muammer Dilli Başkanlığında Erzurumsporlular Derneği İlk Toplantısını Yaptı

Genel kurula tek listeyle girdiği seçimde oyların tamamını alarak başkan seçilen Muammer Dilli oluşturduğu yönetim Kurulu listesinde alanında söz sahibi insanların yer vermesiyle  genel kurula katılanların beğenisini almıştı.

Toplantıda yönetim kurulu üyelerini hitaben yaptığı konuşmada Derneğimizin tüm yönetim kurulu üyeleri kariyerli is sahipleri kişilerde oluşmaktadır" diyen Başkan Dilli konuşmasına  şöyle devam etti;

Öncelikle şunu belirtmek isterim, Erzurumsporlular Derneği bir taraftar derneği değildir. Erzurumspor’umuza hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş bir sivil toplum kuruluşudur. Erzurumspor yönetimiyle omuz omuza vererek güç birliği oluşturabilecek bir sivil toplum kuruluşu oluşturma çabası içerisindeyiz.

Derneğimiz, Erzurumspor’da yöneticilik yapmış, geçmişte Erzurumspor için maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış, İstanbul’da sivil toplum kuruluşlarında görev almış insanlardan oluşmaktadır. Yine İstanbul’da Erzurum adına dernekçilik yapan değerli başkanlarımızın da desteğini alarak kurulmuş Erzurumspor’umuza hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş bir sivil toplum kuruluşudur.

Bu dernek bize ait değil tüm Erzurumspor severlerine aittir. Bu şehre Erzurum’a ve Erzurumspor’a gönül vermişi herkese kapılarımız açıktır. Erzurumsporlular derneğinin hedefi Erzurumspor’a İstanbul’da hizmet etmek, Erzurum spor taraftarlarını ve Erzurumspor severlerini bir araya getirmek ve en önemlisi de Erzurumspor’a maddi ve manevi destek sağlamaktır.

 Derneğimiz Erzurumspor’un daha güçlü bir yapıya kavuşa bilmesi için çalışmalar yapacak ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır. Hedeflerimiz arasında Türkiye genelinde bütün illerde temsilcilikler açıp hem derneğimize üye kazandırmak hem de Erzurumspor için ciddi bir delege çalışması yapmak var.  

Amacımız Erzurumspor’umuza destek olurken delege sayısını artırmak delege hak ve hukuklarını savunmak olacaktır. Diğer büyük kulüplerde olduğu gibi bizimde yüzlerce delegeyle genel kurula gitmek güçlü olmak ve bu gücünde Erzurumspor başarısına yansıtmak için yola çıktık. Delegenin çok olması alternatifin çok olması demektir. Alternatifin çok olması demekte güçlü yönetim oluşması demektir. Güçlü yönetim ise güçlü bir kulüp ve başarı demektir. Erzurumsporlular derneği bu başarının fitilinin ateşleyicisi olmak için yola çıktı.

Bir sonraki toplantıda çalışma komisyonlarının oluşturulacağını belirten Başkan Muammer Dilli; Kartalda bulunan dernek merkezini görkemli bir törene açılışını yaparak çalışmalara başlayacaklarını belirtti. Yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oluştu.

ÇALIŞMA KOMİSYONLARI İSE ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Muammer Dilli

MALİ İŞLER KOMİSYONU

-Hüseyin Yer

-Ali Sezer

-Ahmet Çelik

-Hüseyin Yalçın

-Mücahit Altay

BASIN YAYIN KOMİSYONU

-Tahsin Kara

-Ali Kutlu

-Erdal Codur

-Güler Kahraman

ARGE KOMİSYONU

-Bülent Gül

-Ahmet Koçak

-Özcan Kaya

-Kemal Kulaçoğlu

SİYASİ İŞLER KOMİSYONU

-Taha kara

-Mevlüt Zar

-Muammer Özaydın

-Fatih Yıldırım

 

STK KOMİSYONU

Fatih Hiçdurmaz

Kenan Albayrak

Hanifi Çelebi

Ahmet Çakır

GENÇLİK KOLLARI

İsmail Güven

Davut Çayır

Bilal Yılmaz

SAĞLIK KOMİSYONU

Osman Atasever

İrfan Akpınar

Fikret Altuğ

 

HALKLA İLİŞKİLER

Kasım Karataş

Muhsin Kaya

Yavuz Bingöl

TARAFTAR PASOLİG KOMİSYONU

Orhan İnan

Sinan Arık

Ercan Doğan

Kadir Gedikli

 Ertaç Uygur

 

SPONSORDAN  SORUMLU KOMİSYON

Yavuz Kamışlıgöl

Zafer Yıldırım

Turgay Demir

 

GENEL MERKEZ SORUMLUSU

Serkan Bayrak

Zafer Yıldız

Fatih Kılıç

ONUR KURULU

Selvet Üneş

Ebubekir Taşyürek

Ayhan Koç

Ahmet Kaya

Mustafa Akbulut

Veysel Üneş

Cemal Üneş

Atilla İpek

Fikret Polat

Selahattin atasever

Hüsnü Yeşilyurt

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muammer, Dilli, Başkanlığında, Erzurumsporlular, Derneği, İlk, Toplantısını, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı