Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 01:40
 
Mv. Taşkesenlioğlu Sultanbeyli'de
SİYASET Haberi
Mv. Taşkesenlioğlu Sultanbeyli'de

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, İstanbul Sultanbeyli'de gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Sultanbeyli'de Erzurumlu ve Sultanbeylili gençlerle bir araya gelerek gündem üzerine sohbet etti.

"Büyük kentlerde Erzurum kültürümüzü yaşatmak ve sürdürmek çok önemli" diyen milletvekili Taşkesenlioğlu, "İnsan kendi kültürünü unutmayınca daha sağlam adımlar atabiliyor. Hemşeri dernekleri metropollerde çok önemli. Metropollerde birbirimizin kaybolmasını da önlüyor bu dernekler. İnsan ister istemez kendi kültüründen olan kişiyle daha samimi olabiliyor" dedi.

Ak Parti'yle birlikte girişimci sayısının da artığını ifade eden Taşkesenlioğlu, "Ak Parti iktidarıyla birlikte genç girişimci sayısı ciddi oranda arttı. Hepimizin istihdam sorunu var. Ben okulumu şimdi bitirsem yine özel sektöre giderim. Kamuda bir rekabet yok ama özelde rekabet var daha iyi şartlara kavuşabilmek için. Bu anlamda Sayın Binali Yıldırım, 10 bin liraya kadar olan hibe desteği verecek" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mv., Taşkesenlioğlu, Sultanbeyli'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı