Haber Detayı
05 Ekim 2021 - Salı 11:17
 
ÖNAL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Önallar Otomotiv AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Suat Önal’ın oğlu İbrahim Önal, Melike Oral ile dünya evine girdi.
SİVİL TOPLUM Haberi
ÖNAL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Önallar Otomotiv AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı  ve Maltepe Erzurumlular Vakfı Başkan Yardımcısı Suat Önal’ın oğlu Makine Mühendisi İbrahim Önal ile Oral  Ailesinin kızları Melike Oral, Üsküdar, Cemile Sultan Korusu- Kırtepe Düğün Alanında 02 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Bütün ayrıntıların incelikle düşünüldüğü düğünde önal ailesi fertleri misafirlerini kapıda karşılayarak düğün sonına kadar  tek tek ilgilendiler. Cemile Sultan Korusunda Yapılan Düğün Törenine Spor,Sanat ve İş Dünyasından Önemli İsimler Katıldı.

Sunuculuğu Güler Kahraman yaparken Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçıları Ceylan, Burhan Topal, Erzurum Bar Ekibi sahne alarak davetlilere keyifli anlar yaşattı. Sahne alan Erzurum’un yetiştirdiği değerlerden Burhan Topal ben artık Önal ailesinin kadrolu sanatçısı oldum. Önal ailesinin tüm fertlerinin düğünlerinde sahne aldım. Önal ailesinin mutluluğunu paylaşmak benim için bir gurur kaynağı. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Başta Suat Önal olmak üzere Önal ailesine bizlere verdiği değer içinde ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

Düğün törenine katılanlar arasında AK Parti Erzurum Milletvekili eski İçişleri Bakanı Selami Altınok, Ak Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, Emekli Korgeneral Zekai Aksakallı Paşa, Kocaeli Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, YEDPA Yönetim Kurulu Başkanı Salih Atılgan, İstanbul Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı İşadamı Murat Şahsuvaroğlu, Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı Süha Dengizek ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanısıra, Abiş Hopikoğlu, Ahmet Ağırman , Erbirder Başkanı Recai Acar ve bir çok dernek vakıf temsilcileriyle beraber çok sayıda sevenleri genç çiftin bu mutlu gününe şahitlik etti.

Düğüne Rahmetli sanatçı İbrahim Erkal’in eşi Filiz Erkal çocuklarıyla ile beraber katıldı. Muhteşem düğünde sahne alan Ceylanın İbrahim Erkal’in sevme adlı eserini seslendirdiği anda salonda duygusal dakikalar yaşandı.

Damat’ın babası Suat Önal Önallar ailesi ve şahsım adına katılan tüm misafirlerimize, çiçek ve mesajlarıyla mutluluğumuzu paylaşan uzaktan yakından tüm dostlarımıza bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için yürekten teşekkür ederim dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖNAL, AİLESİNİN, MUTLU, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı