Haber Detayı
18 Ağustos 2021 - Çarşamba 13:32
 
SANATÇI BABANIN AVUKAT OĞLU EVLENDİ
Erzurumlu sevilen Türk Halk Müziği sanatçısı İsmail Bingöl'ün oğlu Av. Yunus Emre Bingöl ve Tuğba Soylu Dünya Evine Girdi
SİVİL TOPLUM Haberi
SANATÇI BABANIN AVUKAT OĞLU EVLENDİ

Sanat ve İş dünyasının önemli isimlerinden İsmailve fatma  Bingöl çiftinin oğlu Av. Yunus Emre Bingöl, Ankara'nın önde gelen isimlerinden Bahar ve Adem Soylu çiftinin dünyalar güzeli kızı Tuğba Soylu ile iş, sanat ve siyaset dünyasını buluşturan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Av. Yunus Emre Bingöl ve Tuğba Soylu düzenlenen nikâh ve düğün merasimiyle bir ömür boyu beraberlik için evet dedi.

Sultangazi’de bulunan Salon Venedik’te kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün törenine genç çiftin evliliklerine şahitlik yapan iş, ve siyaset dünyasının yanı sıra sanat dünyasının önde gelen isimleri de katıldı.

Sunuculuğunu Güler Kahraman'ın yaptığı düğünde Yağız, Burhan Topal, Nevzat Soydan, Mücahit ve Erzurum Bar ekibi sahne aldı.

Erzurumlu sevielen sanatçı İsmail BingöÜ sanatçı arkadaşları yanlız bırakmazken siyaset, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri yanısıra çok sayıda hemşeri ve dostuda salonu tıka basa doldurdu. sanat hayatı boyunca hiçbir sivil toplum kuruluşunun davetini geri çevirmeyen İsmail Bingöl oğlunun düğünündeki muhteşem katılımla ekmiş olduğu sevgi tohumlarının meyvesini almış oldu.

Muhteşem düğüne Siyasi Parti İl Başkanları, İlçe Başkanları, Erzurum Vakıf, federasyon ve dernek başkanlrı, Kars, Ardahan ve Iğdır Dernekler Federasyonu, Sultangazi Belediye Başkan yardımcıları, Sultangazi Belediyesi Meclis Başkan Vekili, Mahalle Muhtarları, İlçe Başkanları, Sanat dünyasının önde gelen isimleri Yağız, Burhan Topal, Nevzat Soydan, Mücahit ve Erzurum Bar ekibikatıldı. TV Sunucusuve programcı Güler Kahraman’ın sunumunu yaptığı ve Sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği düğün görülmeye değerdi.

Bingöl ve Soylu aileleri salon girişinde misafirleri karşılayarak tek tek ilgilendi. Düğünün başlamasıyla birlikte genç çift dans etti. İkramların yapıldığı muhteşem düğün töreninde ömür boyu mutluluğa evet diyen Av. Yunus Emre ve Tuğba çifti sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek mutluluklarını pekiştirdi. Bingöl ve Soylu aileleri çocuklarının mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Damadın babası sanatçı ismail Bingöl katılan misafirlerle tek tek ilgilenerek bu mutlu günlerinde kendisini ve evlatlarını yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederken uzakta olupta düğüne katılamayan kendisini arayıp soran mutluluğunu paylaşan dostlarınada ayrıca teşekkür etti. 

Sultangazi Salon Venedik’te düzenlenen muhteşem bir düğünle evliliğe merhaba diyen Tuğba ve Av. Yunus Emre çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. 

Bizlerde “Vitrin Medya” ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANATÇI, BABANIN, AVUKAT, OĞLU, EVLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı