Haber Detayı
06 Aralık 2021 - Pazartesi 12:44
 
SULTANBEYLİ’DEKİ ERZURUMLULAR TANITIM GÜNLERİNE AKIN ETTİ
Sultanbeyli’de ikamet eden Erzurumlu vatandaşlar, ERKON öncülüğünde düzenlenen ‘Kadim Şehir Erzurum Tanıtım Günleri’ne akın etti. Sultanbeyli Erzurumlular Derneği öncülüğünde Maltepe’deki etkinlik alanına giden Erzurumlular, etkinliğe renk kattı.
GÜNDEM Haberi
SULTANBEYLİ’DEKİ ERZURUMLULAR TANITIM GÜNLERİNE AKIN ETTİ

İBB Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç ve Sultanbeyli Erzurumlular Derneği Başkanı Ali Sezer başta olmak üzere Sultanbeyli’de ikamet eden çok sayıda Erzurumlu protokol üyesi etkinlik boyunca alandan ayrılmadı.

Sultanbeyli Erzurumlular Dernek Müdürü Saim Açar, “ERKON ile beraber 2-5 Aralık Maltepe sahilde düzenlenen etkinliğe biz dernek olarak, 11 Kasım’da ilk toplantıyı Sultanbeyli derneğimizde yaptık. Biz ERKON konfederasyonu ile beraber güzel yapılan her şeyin yanındayız. Sultanbeyli halkı olarak yanında olduk, yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Birlikte güçlüyüz” diye konuştu.

 

Sultanbeyli Erzurumlular Derneği Nene Hatun Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri de 2-5 Aralık tarihlerinde her gün etkinlik alanına gelerek, etkinliğe renk kattı.  

İBB Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç Sultanbeyli İlçe Emniyet müdürü Uğur kurak ve Sultanbeyli Belediye Bşk yrd Yasir Ağırman Sultanbeyli Saadet partisi ilçe Bşk Fetullah Bülbül Sultanbeyli Naim Süleymanoğlu Spor lisesi Müdürü Ufuk Dilekçi Sultanbeyli Erzurumlular Derneği Başkanı Ali Sezer ve Yönetim kurulu Sultanbeyli Kızılay Şubesi Başkanı Memduh Karakaya Necip Fazıl mahallesi muhtarı Ramazan Çağıl Aksamsettin Mahallesi Muhtarı Bahattin Gül Mimar Sinan mahallesi muhtarı Turan Açar başta olmak üzere Sultanbeyli’de ikamet eden çok sayıda Erzurumlu protokol üyesi etkinlik boyunca alandan ayrılmadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SULTANBEYLİ’DEKİ, ERZURUMLULAR, TANITIM, GÜNLERİNE, AKIN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı