Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 20:01
 
Yazar Keteci “Sıla Özlemi” adlı Kitabına Tanıtım ve İmza Günü Düzenlendi
İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Kadın Kolları Başkanı Neslihan Arzu Keteci, çeşitli dergilerde yayınlanan söyleşilerini “Sıla Özlemi – Gurbetteki Erzurumlular” adını vererek yayınladığı kitabının tanıtımı ve imza günü tertip etti.
- Haberi
Yazar Keteci “Sıla Özlemi” adlı Kitabına Tanıtım ve İmza Günü Düzenlendi

 

Vakıf binasında gerçekleşen kitap tanıtımı ve imza gününe çok sayıda davetli katılarak Keteci’yi yalnız bırakmayarak kitabını imzalattırdılar.

Kendisi için çok guru verici bir durum olduğunu belirten Neslihan Arzu Keteci, Erzurum’a Erzurumluya dair ne varsa tanımak tanıttırmak katkı sağlamaktan çok mutlu oluyorum. Bu kitapta da bir çok kıymetli büyüğümüzün dilinden kendileri ve Erzurum’a ait bilgiler mevcut. Çok emek verdim ortaya güzel bir eser çıktı, bugünümde beni yalnız bırakmayarak destek olan dostlarıma çok teşekkür ediyorum.  

Onbeşe yıla yakın bir zamandır Erzurum Aziziye ve Palandöken Belediyeleri tarafından çıkarılan Şehri Kadim Aziziye ve Beyazşehir Palandöken dergileri için İstanbul’da yaşayan Erzurumlu büyükler ile sohbet ederek onlara hatıralarındaki Erzurum’u anlattıran ve bu konuşmaları bir söyleşiye dönüştürerek bu dergilerde yayınlanmasını sağlayan Neslihan Arzu KETECİ memleket sevdalısı bir yürek.

21 yıldır İstanbul Erzurumlular Kültür ve dayanışma Vakfında yönetici olarak çeşitli görevlerde bulunmuş olup bir süredir de vakfın kadın kolları Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yazar, Keteci, “Sıla, Özlemi”, adlı, Kitabına, Tanıtım, ve, İmza, Günü, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı