Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

8 ayda 20 kilo veren Bergüzar Korel’in zayıflama sırrı ortaya çıktı: Günde 2 saat yürüyüp 1 saat de yüzüyor

Üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten sonra hamilelik kilolarını hızla veren Bergüzar Korel’in nasıl zayıfladığı belli oldu. 8 ayda 20 kilo veren oyuncu, sağlıklı beslenmenin yanı sıra günde 2 saat yürüyüş yaparak 1 saat de yüzdü. Ünlü isim aynı zamanda meme küçültme ameliyatı oldu.

Üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 2010 yılında oğlu Ali’yi, 2020 yılında Han’ı 2021’de de kızı Leyla’yı kucağına aldı. Yıllar içinde sık sık kilo alıp veren Bergüzar Korel, 8 ayda 20 kilo verdi. Korel’in bu süre zarfında sağlıklı beslendiği, yürüyüş yaptığı ve günde 1 saat yüzdüğü ortaya çıktı.

MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDU

Hızla kilo verdiği için mide ameliyatı olduğu düşünülen Bergüzar Korel’in zayıflama sırrı öğrenildi. 2. Sayfa’da yer alan habere göre, 8 ayda ameliyatsız 20 kilo veren oyuncu, yaz boyunca günde 2 saat yürüyüş yaptı ve 1 saat yüzdü. Sağlıklı beslenmesine özen gösteren ve bir diyetisyenin reçetesine göre beslenen Korel, setlere dönmeden önce bir de meme küçültme ameliyatı oldu. Ünlü oyuncu ameliyatın ardından üst bedeni de daha toplu ve zayıf görünmeye başladı.