Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bugün hangi sınav var? 17 Eylül Pazar Bugün ne sınavı var, hangi sınav yapılacak?

Birçok kişi tarafından bugün hangi sınavın yapılacağı konusu merak ediliyor. Peki, Bugün hangi sınav var? 17 Eylül Pazar Bugün ne sınavı var, hangi sınav yapılacak? ÖSYM sınav takvimine göre güncel bilgiler.

Birçok kişi tarafından bugün

Bugün hangi sınav var? Sorusu, özellikle 17 Eylül Cumartesi gününün gelmesiyle beraber birçok kişinin merak ettiği konular arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu haberimizde merak edenler için Bugün hangi sınav var? Ve Bugün ne sınavı var? Sorularını yanıtlayacağız. Peki, Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 17 Eylül Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte güncel ÖSYM sınav takvimi ve Bugün hangi sınav var? hakkında merak edilenler!

BUGÜN HANGİ SINAV VAR?

ÖSYM’de yer almakta olan takvime göre 17 Eylül 2023 tarihinde uygulanacak olan ÖSYM sınavları arasında herhangi bir sınav bulunmuyor. En yakın tarihli ÖSYM sınavı 24 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan TUS – Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve STS Tıp – Tıp Doktorluğu Alanında Yurt Dışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı oluyor. Buna göre bu sınavlar önümüzdeki Pazar günü ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek.