Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DR. AYHAN KOÇ ERZURUM’DAN ADAY ADAYI OLDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Dr.Ayhan Koç Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezinde Erzurum Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başarılı bürokratlarından olan Ayhan Koç  Erzurum camiası tarafından da sevilen bir isim.

Mütevazi kişiliğiyle öne çıkan Dr. Ayhan Koç Erzurum’da Cumhuriyet Halk Partisi’ne ciddi katkılar sağlayacak

Dr. Ayhan Koç Kimdir;

1965 yılında Horasan’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Horasan’da tamamladı. Ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1998 yılından bu yana İstanbul’da görev yapıyor. Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde 8 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında özel bir hastanede görev yaptı. 2009 yılındaki Yerel Seçimlerde AK Parti Belediye Meclis Üyeliği’ne seçildi. 2014 yılında ikinci kez belediye meclis üyeliğine seçildi ve belediye başkan yardımcılığı yaptı.

2019  yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Sultanbeyli Belediye Başkan adayı oldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun A takımında yer alan Ayhan Koç İstanbul Büyükşehir belediyesi Mezarlıklar daire Başkanı  görevinden istifa ederek Erzurum’dan Milletvekili  A.adayı oldu

Dr.Ayhan Koç, evli ve 2 çocuk babasıdır.