Haber Detayı
03 Şubat 2021 - Çarşamba 18:05
 
ERBİRDER ÇOCUKLARI BU SENEDE UNUTMADI
Erzurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER) 4 yıldan bu yana LC WAİKİKİ firması ile birlikte “Her Öğrenciye Bir Hediye” kampanyası yürütüyor.
ERZURUM HAB Haberi
ERBİRDER ÇOCUKLARI BU SENEDE UNUTMADI

Erzurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER) 4 yıldan bu yana LC WAİKİKİ firması ile birlikte “Her Öğrenciye Bir Hediye” kampanyası yürütüyor.

İçerisinde Mont, Bot, Pantolon, Kazak, Çorap, Çamaşır bulunan hediye paketlerini Erzurum’un Çat ve Tortum ilçelerine ulaştı.

Her yıl karne öncesi tek tek okulları ziyaret edilerek gerçekleştirilen kampanya bu yıl Korona virüsü salgını nedeniyle ilçe kaymakamlıklarına teslim edildi.

BAŞKAN YAŞARDAN PLAKET

ERBİRDER Başkanı Racai ACAR, Avrupa Yakası Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet UÇAR ve Yönetimi Engin ÇAKAL, Veysel AVCI, Nihat ŞAHİN, Cemalettin  TAŞKAYA , Erkan CANDAN, Çat Belediye Başkanı  Melik Yaşar’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Yaşar ekip üyelerine plaket taktim etti.

BAŞKAN YİĞİDER’DEN TEŞEKKÜR

Erzurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER) Başkanı Recai ACAR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve (ERDEF) Avrupa Yakası Erzurum Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri, Tortum Belediye Başkanı Muammer YİĞİDER'i Makamında Ziyaret ettiler.Başkan Yiğider ekip üyelerine plaket taktim etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan ERBİRDER Başkanı Recai ACAR “ Bu sene Çat ve Tortum’daki çocuklarımıza hediyelerini ulaştırarak Her çocuğa bir hediye kampanyamızı başlattık. Bu işi yıllardır yapmaktan mutluluk duyuyorum, her yıl çocuklarımıza adlarına hazırlanmış hediye paketlerini iletiyoruz. Bu sene Pandemi nedeniyle çocuklarımızla bir araya gelmemiz zor oldu ama bizler bu senede Çat ve Tortum ile hediye dağıtımımıza başladık. İnşallah ilerleyen günlerde de Memleketimizin diğer ilçesine hediye paketlerimizi ulaştıracağız. Bu yardım değil hediye, çocuklar bizim ve memleketimizin geleceğidir. Biz burada onlara rol model olma gayesi içerisindeyiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERBİRDER, ÇOCUKLARI, BU, SENEDE, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı