Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 09:34
 
Kazım Karabekir Stadı Yeni Sezona Hazırlanıyor
Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek BB Erzurumspor’un maçlarını oynadığı Kazım Karabekir Stadı yeni sezon için bakıma alındı. Stat yakın sürede Süper Lig için hazır hale gelecek.
SPOR Haberi
Kazım Karabekir Stadı Yeni Sezona Hazırlanıyor

Kazım Karabekir Stadı’nın yeni sezon öncesinde çehresi değiştiriliyor. Tesis Müdürü Yakup Çiltaş ve stat personeli bugünlerde harıl harıl stadı bakıma alarak, yeni sezona hazırlıyor.

 

Saha zeminini havalandırmak için vertikal, kapsül çıkarma çalışması yapan personel, bu işlemler bittikten sonra biçme, ekim, tohumlama ve kumlama çalışması yaparak, saha zeminini bakıma alacak.

 

SAHA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

 

Kazım Karabekir Stadı Tesis Amiri Yakup Çiltaş ise ekip olarak şu anda sahada gerekli çalışmaları yaptıktan sonra stadı sezona hazır hale getireceklerini belirtti.

 

Çiltaş, “Çalışmalarımız devam ediyor. Tribünlerde yıkama çalışması yaptık. Bir çok konforu bünyesinde bulunduran Stadımız 24 saat kamera sistemi ile gözetilmektedir” şeklinde konuştu.

 

SOYUNMA ODALARINA TEKNİK DİREKTÖR ODASI

 

Bu arada Kazım Karabekir Stadı’na yeni eş güdüm toplantı odasının yanı sıra soyunma odalarına teknik direktör odaları yapılıyor. Bu çalışmalarda şu an tam gaz devam ediyor.

 

Stat personeli geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi saha zeminin yine Türkiye’nin en gözde stat zeminlerinden biri haline geçirmek için gece gündüz çalışıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kazım, Karabekir, Stadı, Yeni, Sezona, Hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı