Haber Detayı
01 Kasım 2020 - Pazar 18:10
 
Kurtköy Erzurumlular Derneğinden Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Ziyaret
Kovid19 Pandemi Sürecinde Büyük Özveri İle Gece Dündüz Çalışan Sağlık Çalışanlarını Unutmayan Kurtköylü Dadaşlar, İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Sağlık Kurumlarını Ziyaret Ederek,Teşekkürlerini İletti.
SİVİL TOPLUM Haberi
Kurtköy Erzurumlular Derneğinden Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Ziyaret

Kurtköy Erzurumlular Derneği İstanbul Anadolu yakasındaki ’daki hastanelerin yönetimlerini ve pandemi servislerini ziyaret ederek pandemi sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. S Dernek başkanı Muammer dilli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ağlık çalışanlarıyla da samimi sohbetler yaparak, görevlerinde başarılar dilediler.

Pandemi sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileten Dadaşlar, tüm görev yapan sağlık çalışanları adına hastane yöneticilerine birer plaket taktim ettiler.

Kurtköy Erzurumlular Dernek Başkanı Muammer Dilli;  Dünyayı etkisi altına alan kovit 19 salgınında bütün özverileriyle gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık görevlilerine şükranlarımızı iletiyoruz.

Salgınla mücadelede büyük fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarına desteğimizi her fırsatta ortaya koyacağız.

Hastane yönetimi, çalışanları, doktorları, hemşireleri, temizlik görevli,leri, 112 Acil Çağrı Merkezi ve İl Sağlık Müdürlüğü birimlerini her gün yüzlerce kişiyi telefonla arayarak veya doğrudan ulaşarak filyasyon kayıtlarını gerçekleştiren filyasyon ekibine başarı dileklerini ileten Başkan Muammer Dilli ve beraberindeki yönetici arkadaşlarının bu anlamlı ziyareti  sağlık camiasında büyük morale neden oldu.

Bu anlamlı ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren hastane yöneticileri ve sağlık çalışanları Kurtköy Erzurumlular Derneği nezdinde tüm Erzurumlulara teşekkür ettiler.

Kurtköy Erzurumlular Derneği adına Sağlık kurumlarını ziyaret eden ekipte Kurtköy Erzurumlular Dernek Başkanı Muammer Dilli,Başkan Yardımcısı Ahmet Çakır,Yönetim Kurulu üyesi Orhan inan ve Basın Medya sorumlusu Ali Kutlu gibi isimlerde Kurtköylü dadaşları temsilen ziyaret ekibinde yer aldı.

Tuzla Devlet hastanesi,Pendik Devlet Hatanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastanesi ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi,Dr.Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi,Meslek Hastalıkları Hastanesi,Sultanbeyli Devlet Hastanesi gibi İstanbul Anadolu yakasında bulunan sağlık kurumlarını ziyaret ettiler

Kaynak: Editör: Tahsin Kara
Etiketler: Kurtköy, Erzurumlular, Derneğinden, Sağlık, Çalışanlarına, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı