Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İBB’nin Seyrantepe’deki İSPARK katlı otoparkının filolara ve otomotiv galerilerine kiralandığı iddiası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSPARK’ın, Seyrantepe’deki katlı otoparkında araç kiralama şirketlerine ait onlarca sıfır araç görüntülendi. İddialara göre, bu alanlar İBB tarafından filolara ve otomotiv galerilerine kiralanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden

İBB’nin Seyrantepe’deki İSPARK Katlı Otoparkında onlarca sıfır ile kiralama şirketlerine ait otomobil görüntülendi. Araçların bulunduğu alanların İBB tarafından filolara ve otomotiv galerilerine kiralandığı iddia edildi.

ARAÇLAR OTOMOTİV GALERİLERİNE AİT

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSPARK’ın (İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ) Kağıthane Seyrantepe’de bulunan katlı otoparkında araç kiralama şirketleri ve otomobil galerilerine ait olduğu iddia edilen onlarca araç görüntülendi.

VATANDAŞIN PARK ETMESİNE İZİN VERİLMİYOR

Seyrantepe Katlı Otoparkı’nın açık alanında ve eksi birinci katında bulunan araçların yanına vatandaşların araçlarının park edilmesine izin verilmediği, bu alanların filolara ve otomotiv galerilerine kiralandığı iddia edildi.

VATANDAŞTAN 1 GÜNLÜK ÜCRET PEŞİN ALINIYOR

Öte yandan, otoparkın diğer katlarına araçlarını park etmek isteyen vatandaşlardan 80 TL’lik 1 günlük otopark ücretinin girişte peşin alındığı ve kısa süreli park etme durumunda da aynı tarifenin uygulandığı öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi