Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kanserle mücadele eden Tanyeli, abisini de kanser nedeniyle kaybetti

Bir süredir pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, 54 yaşındaki abisinin ölümüyle yıkıldı. Acısını paylaşan Tanyeli, annesinden sonra abisini de kanserden kaybettiğini söyledi.

Bir süredir pankreas kanseriyle

Dans şovlarıyla bir döneme damga vuran Tanyeli, bir süredir pankreas kanseriyle mücadele ediyor. Ünlü isim, dün annesinden sonra abisini de kanserden kaybetti.

“KANSER HER YERİNİ SARDI”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda abisinin kanser nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyuran Tanyeli, “Kanser işte annemden sonra 54 yaşında abimin de sebebi oldu… Aylardır mücadele eden ve her yerini saran kanser… Bugün abim de kansere yenik düştü, hakkın rahmetine kavuştu. Bir melekti, iyi bir insandı, bir başka hikayeydi abim, satırlara değil sayfalara sığmayan bir sürü acı deneyimle doluydu, dünya günlüğü dersler sert, o ise çok naifti. Çocukluğumda dayaklar deryasında bize siper olan canım kahramanım kara yağız abim. Ruhun özgürleşti. Mekanın cennet bahçeleri olsun. Allah’ımdan niyaz ederim, dualarım duyulsun, seni çok seviyorum hoşça kal abim” ifadelerini kullandı.