Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TEB 13’üncü Bölge Erzurum Eczacı Odası Başkanı Tekrar Seçildi

TEB 13’üncü Bölge Erzurum Eczacı Odası’nın olağan seçimli genel kurulunda mevcut başkan A. Caner Güven, tek listeyle girdiği seçimde bir kez daha başkan seçildi. Yeni yönetim de belirlendi.

TEB 13'üncü Bölge Erzurum

TEB 13’üncü Bölge Erzurum Eczacı Odası, Olağan Seçimli Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan A. Caner Güven, tek listeyle girdiği seçimde bir kez daha başkan seçildi.

Erzurum, Kars, Bayburt, Ardahan ve Iğdır ile bağlı ilçelerdeki 500’ü aşkın eczayı aynı çatı altında toplayan 13’üncü Bölge Eczacı Odası, sandık başındaydı. Hasan Fehmi Altıntaş Hizmet Binası’nda yapılan 2023 yılı Olağan Seçimli Genel Kurulun divan başkanlığını Ecz. Emine Bayramoğlu Dursun üstlendi. İki yıllık faaliyet raporlarının okunmasının ardından yapılan seçimlere mevcut Başkan A. Caner Güven, tek listeyle girdi. Çoğunluğun oyuyla bir kez daha başkan seçilen A. Caner Güven, üyelere teşekkür etti.

Bu arada TEB 13’üncü Bölge Erzurum Eczacı Odası yeni yönetimi şu isimlerden oluştu. A. Caner Güven, Selami Cengiz, Fatih Tosun, Barış Gönder, Elifli Ay Hatun Dağoğlu, Hafize Yuca ve Bekir Yüksel. – ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık