Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Horasan’da İYİ Parti’nin Adayı Hayrettin Özdemir oldu

Horasan’da İYİ Parti’nin Belediye

Horasan’da İYİ Parti’nin Belediye Başkan Adayı olan Hayrettin Özdemir, “Bu saat itibari ile artık biz de İYİ Partiliyiz. Sizlerin arasında olmaktan ben de memnunum. Allah bize nasip ederse kazanılmış bir zaferle çıkmayı nasip etsin diyorum. 31 Mart’ta Horasan’ı zaferle taçlandıracağız” dedi.

“Ay yıldızlı rozetimizi mahcup etmeyeceğiz”

Hayrettin Özdemir olarak Partinin başarı oranının artırmak ve yerel seçimlere İYİ’lerin damgasını vurmak için gece-gündüz çalışacaklarını, Horasanlı hemşehrilerinin tam desteğini aldığını ifade eden İYİ Parti Horasan Belediye Başkan adayı Hayrettin Özdemir, ”Sizlere inanıyor, kendimi sizlerin irade ve inancına emanet ediyorum.

Yerel seçimi İYİ Parti olarak vefalı kadim dostlarımla birlikte bu yola çıktık. Bu saat itibari ile artık biz de İYİ Partiliyiz. Sizlerin arasında olmaktan ben de memnunum. İnşallah bu önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde hem İYİ Parti hem ay yıldızlı rozetimizi mahcup etmeyecek sonuçla birlikte bir zafer ile karşınıza gelmek istiyorum. Biz de o irade var, millette o inanç var. O irade ve inancı parti olarak hep beraber bir araya getirdiğimizde inşallah zaferle sonuçlanacaktır.

Kararımızın özbeöz gerekçesi, büyük Türk milletidir. Biz milletimizin sürekli bir tarafın kazanan, sürekli bir tarafın kaybeden olduğu, böyle bir tabloda bu amaçla İYİ Parti’nin tecrübeli,  yetkin kadrolarıyla vatandaşlarımıza daha kaliteli şeffaf bir belediyecilik hizmeti vermek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Horasan’ı 31 Mart’ta zaferle taçlandıracağız” diye konuştu.