Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi’ye altın madalya ve berat takdim edildi

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, 40’ıncı kez kan bağışında bulundu. Kan bağışından sonra Kızılay Erzurum Şube Başkanı tarafından altın madalya ve berat takdim edildi.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi,

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, kan bağışında bulundu. 40’ıncı kez kan veren Vali Çiftçi’ye Kızılay Erzurum Şube Başkanı Hüseyin Bozhalil tarafından altın madalya ve berat takdim edildi.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, 40’ıncı kez kan bağışında bulundu. Kan verdikten sonra kısa bir açıklamada bulunan Vali Çiftçi, “Türk Kızılay’ına az önce kan bağışımı gerçekleştirmiş oldum. Siyasal Bilimler Fakültesi’nde başlamış olduğum kan bağışını bugün de halen daha devam ettiriyorum. Allah sağlık, sıhhat, afiyetler versin. İnşallah bundan sonra da kan bağışlarımı devam ettirmeyi planlıyorum. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Kızılay’a kan bağışında bulunmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü yapılamayan tek ilaç kandır. Tek kaynağı da insandır, insandan başka da temin edilecek kaynağı yoktur. Dolayısıyla bütün vatandaşlarımız üzerine düşen vatandaşlık görevini yerine getirmesi halinde Kızılay’ımızın da böylelikle kan sıkıntısının çözüleceğini düşünüyorum. Bugün aynı zamanda 40’ıncı kan bağışım olduğu için değerli başkanımız bana hem beratımı hem de altın madalyamı teslim etmiş oldular. Bundan dolayı da hem Kızılay Başkanımıza hem de Genel Başkanımıza ve burada çalışan tüm görevlilere, çalışanlara teşekkür ediyorum. Kan bağışlarının daim olmasını niyaz ediyorum. Son olarak kan ver can ver diyorum” şeklinde konuştu.

Vali Çiftçi’ye Palandöken Kaymakamı Uğur Tutkan da eşlik etti. – ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık