Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzurum’da düzenlenen Türkiye Tekvando Poomsea Şampiyonası sona erdi

Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından Erzurum’da organize edilen Türkiye Tekvando Poomsea Şampiyonası tamamlandı.

Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından

Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından Erzurum’da organize edilen Türkiye Tekvando Poomsea Şampiyonası tamamlandı.

Kentteki Yakutiye 3 Binlik Buz Hokeyi Salonu’nda düzenlenen müsabakalara, 38 ilden 250 kulüp ile 1000 sporcu katıldı.

Organizasyonda dereceye giren sporcular şöyle sıralandı:

Minik erkekler:

1- Mehmet Tural

2- Ali Kaan Meşe

3- Asım Arda Ünver

Minik kızlar:

1- Reyyan Sönmez

2- Eda Çetin

3- Hayrunnisa Özdemir

Yıldızlar:

1- Muhammed Sarıtaş

2- Mehmet Tuğra Öcül

3- Can Sarıcı

30 yaş üstü erkek takım:

1- Volkan Yalçıkaya, Adil Tekin, Ali Kemal Ustabaş

2- Zeynel Çelik, Murat Ezen, Şeref Fırıdınoğlu

3- Şahin Altun, Ali İlgün, İsmail Kökçü

31-40 yaş arası erkek:

1- Ali Kemal Ustabaş

2- Toprak Uçan

3- Fazlı Karışık

31-40 yaş arası kadın:

1- Bengü Alkan Çal

2- Rabia Kim Karışık

3- Başak Yüce

41-50 yaş arası kadın:

1- Safiye Yalçın Türk

2- Nezahat İslam

3- Dilek Yozgat

51-60 yaş arası erkek:

1- Mustafa Yılmaz

2- Zeynel Çelik

3- Mustafa Kemal Yıldıran

61-65 yaş arası erkek:

1- Kenan Parlak

2- Seyit Öcek

3- İbrahim Yeşildağ

65 yaş üstü erkek:

1- Şerif Kandırmış

2- Mustafa Helvacıoğlu

3- Mehmet Erfidan

41-50 yaş arası erkek:

1- Mevlüt Pekcan

2- Namık Konanç

3- Uğur Tuzlu

Yıldızlar kadın:

1- Ceren Behiye Okur

2- Zeynep Minel Ustaoğlu

3- Meyra Mendi

Genç kadınlar:

1- Dilan Yaprak Alan

2- Hayrunnisa Aygün

3- Ranya Aydoğan

30 yaş üstü çiftler:

1- Adil Tekin, Fatma Törehan

2- Rabia Kim Karışık, Fazlı Karışık

3- Ülkü Tortop Altun, Şahin Altun

30 yaş üstü kadın takım:

1- Fatma Törehan, Bengü Alkan Çal, Elif Soytürk Akın

2- İclal Küçük, Sultan Can, Nezahat İslam

3- Ebra Hakikatli, Seyhan Memecan, Senem Kemaloğlu

65 yaş üstü kadınlar:

1- Sevgican Yalçın

18-30 yaş arası kadın:

1- Şeyda Nur Yavuz

2- Eylül Sezgin

3- Büşra Özden

30 yaş altı çift:

1- Muhammed Emir Yılmaz, Buse Yavuz

2- Kübra Dağlı, Furkan Bayrak

3- Mert Çelik, Ayyüce Güven

Gençler erkek takım:

1- İlker Yaman Topçu, Emre Devrengeç, Mustafa Aydın

2- Can Tuna Ünver, Hasan Buğra Şen, Mehmet Berke Yıldız

3- Mert Kurthasan, Erhan Dündar, Burak Kılıç

12-17 yaş arası erkek:

1- Muhammed Çağrı Gülen

2- Kerem Narlıoğlu

3- Mehmet Can Gülmez

12-17 yaş arası kızlar:

1- Ecrin Yanıt

2- Esila İnci Örde

3- Fikriye Nur Ardıç

18 yaş üstü erkekler:

1- Emirhan Muran

2- Ömer Doğukan Öztürk

3- Burak Dilli

18 yaş üstü kadınlar:

1- Gülsena Karakuyulu Ertunç

2- İrem Nur Öztürk

3- Melike Çiçek

Gençler:

1- Mustafa Aydın

2- Ali Buğra Yılmaz

3- Can Tuna Ünver

Minikler kız takımı:

1- Eda Çetin, Nisanur Bulut, Hatice Leyla Geyikli

2- Rukiye Dilli, Zeynep Karslı, Leyla Özcan

3- Elif Tunar, Bengisu Altuğ, Şevval Aksu

Yıldızlar çift:

1- Ata İshak Elgün, Yağmur Çalışkan

2- Muhammed Sarıtaş, Cansu Şeyhoğlu

3- Meyra Mendi, Uğur Han Yılmaz

18-30 yaş arası erkekler:

1- Muhammed Emir Yılmaz

2- Muhammed Hüdai Önder

3- Yusuf Kısa

51-60 yaş arası kadınlar:

1- Sultan Can

2- Suat Çiçek

3- Bahar Güneş

Minikler çift:

1- Reyyan Sönmez, Efe Ekrem Gündüz

2- Tanem Işım, Mehmet Tural

3- Ayşe Rana Zengin, Musa Miraç Şevli

Genç çift:

1- İlker Yaman Topçu, Yasemin Demirdalıç

2- Nisa Nur Şitilbay Deniz Ediz

3- Melis Temiz, Mehmet Berke Yıldız

Yıldızlar erkek takım:

1- Ali Kaan Demir, Emre Akdeniz, Can Sarıcı

2- Bahadır Türken, Oğuz Kağan Gökmen, Selim Nar

3- Ahmet Efe İnce, Hüseyin Tırpan, Ferhat Emin Bayram

Yıldızlar kadın takım:

1- Zeynep Minel Ustaoğlu, Yağmur Çalışkan, Aslı Nisa Öztürk

2- Fatma Berra Ardahan, Zeynep Türkmen, İdil Er

3- Defne Kuzulu, Tuana Su Canbulat, Ceren Behiye Okur

30 yaş altı erkek takım:

1- Hakan Sefa Karakaş, Yiğit Kemal Yılmaz, Aziz Özkan

2- Enes Taha Conbaş, Furkan Bayrak, Yusuf Emre Akbıyık

3- Abdullah Çelik, Ali Efe Bulut, Ertuğrul Gazi Varışlı

30 yaş altı kadın takım:

1- Eylül Sezgin, Elif Sıla Kotan, Büşra Deniz Yılmaz

2- Büşra Özden, Nagihan Besleme, Şeyda Nur Yavuz

3- Sude Yener, Ayşe Demirci, Rabia Nur Balmuk

Gençler kadın takım:

1- Yasemin Demirdalıç, Dilan Yaprak Alan, Nehir Narin

2- Hayrunnisa Aygün, Şevval Gökhan, Berra Çakır

3- Eslim Nida Akyasan, Melis Temiz, Müzeyyen Balçık

Kaynak: AA / Spor